درباره ما

​​​​​​​

شركت كلاچ سازي شايان صنعت در سال 1377 فعاليت خود را درزمينه ساخت و تولید مجموعه­ های كلاچ خودروهاي سواري آغاز كرده است، شروع همکاری این مجموعه با شرکت سایپا (مگاموتور) از سال 1378 و با شرکت ایران خودرو (ساپکو) از 1381 آغاز گردیده و تاکنون ادامه دارد.

​​​​​​​در حال حاضر تأمین سهم عمده ای از مجموعه­ های کلاچ مورد مصرف در خط تولید خودروسازان داخلی (OEM) و همچنین تامین نیاز خدمات پس از فروش خودروسازان (OES) به عهده شرکت کلاچ سازی شایان صنعت می­ باشد. این شرکت با ایجاد یک واحد تحقیق و توسعه پیشرفته با بهره گیری از روشهای نوین طراحی و نرم افزاری توانمندی طراحی و ساخت خطوط تولید انواع مجموعه ­های کلاچ را دارا می­ باشد و در کنار آن با تأسیس آزمايشگاهي منحصر به فرد در زمينه تست عملكرد و عمر مجموعه­ هاي كلاچ قابلیت ارتقاء مستمر کیفی محصولات را دارا می­ باشد.

شایان به ذکر است که توليد ديسك و صفحه كلاچ خودرو منطبق با استانداردهاي جهاني و تبديل شدن به الگوي صنعتي در ايران با پايبندي و احترام به حقوق ذينفعان داخلي و خارجي با هدف تامين رضايت كامل مشتريان از نظر هزينه و كيفيت، ماموريت چشم انداز اين سازمان مي­ باشد.

 

دیسک و صفحه کلاچ